21-05-11

Kalender scholieren A

4/09/2010 14:30 EXC.VORST - KFC DESSEL SP. : 1 - 8
11/09/2010 15:00 EZAART A - EXC.VORST : 6 - 1
25/09/2010 13:00 KASTERLEE A - EXC.VORST : 5 - 0
2/10/2010 15:00 EXC.VORST - WHITE STAR A : 4 - 7
9/10/2010 14:00 KFC MOL - EXC.VORST : 4 - 3
30/10/2010 15:00 EXC.VORST - BERG EN DAL : 2 - 9
27/11/2010 14:30 ZWANEVEN A - EXC.VORST : 13 - 3
15/01/2011 14:30 WHITE STAR A - EXC.VORST : P - P
22/01/2011 14:30 EXC.VORST - KFC MOL : 1 - 3
12/02/2011 15:00 BERG EN DAL - EXC.VORST : 6 - 2
26/02/2011 14:00 S.K. BRANDDONK - EXC.VORST : 7 - 1
12/03/2011 15:00 EXC.VORST - ZWANEVEN A : 0 - 9
19/03/2011 15:00 EXC.VORST - S.K. BRANDDONK : 0 - 5
26/03/2011 10:30 KFC DESSEL SP. - EXC.VORST : 5 - 0
2/04/2011 15:00 EXC.VORST - EZAART A : 0 - 5
16/04/2011 15:00 EXC.VORST - KASTERLEE A : 2 - 3

17-05-11

Kalender scholieren B

5/09/2010 9:30 FLANDRIA - EXC.VORST B : 18 - 1
12/09/2010 9:30 EXC.VORST B - KASTERLEE B : 0 - 7
19/09/2010 10:00 ZAMMEL - EXC.VORST B : 15 - 1
25/09/2010 15:00 EXC.VORST B - WEELDE : 2 - 13
3/10/2010 9:30 ZWANEVEN B - EXC.VORST B : 10 - 0
10/10/2010 11:00 EZAART B - EXC.VORST B : 2 - 2
17/10/2010 9:30 BEEKHOEK - EXC.VORST B : 5 - 1
24/10/2010 9:30 EXC.VORST B - WHITE STAR B : 1 - 6
31/10/2010 10:00 TONGERLO - EXC.VORST B : 6 - 2
7/11/2010 9:30 EXC.VORST B - DOSKO : 0 - 10
21/11/2010 10:00 OEVEL - EXC.VORST B : 16 - 2
28/11/2010 9:30 EXC.VORST B - VR ARENDONK : 1 - 10
16/01/2011 9:30 EXC.VORST B - ZWANEVEN B : P - P
22/01/2011 10:00 EXC.VORST B - EZAART B : 4 - 3
30/01/2011 9:30 EXC.VORST B - BEEKHOEK : 0 - 3
6/02/2011 9:30 WHITE STAR B - EXC.VORST B : 8 - 1
13/02/2011 9:30 EXC.VORST B - TONGERLO : 1 - 5
20/02/2011 11:00 DOSKO - EXC.VORST B : 5 - 0
27/02/2011 9:30 WITG. DESSEL - EXC.VORST B : 14 - 1
6/03/2011 9:30 EXC.VORST B - OEVEL : 1 - 9
9/03/2011 18:30 VR ARENDONK - EXC.VORST B : 2 - 0
20/03/2011 9:30 EXC.VORST B - WITG. DESSEL : 0 - 13
27/03/2011 9:30 EXC.VORST B - FLANDRIA : 0 - 13
3/04/2011 9:30 KASTERLEE B - EXC.VORST B : 4 - 1
10/04/2011 9:30 EXC.VORST B - ZAMMEL : 0 - 16
17/04/2011 9:30 WEELDE - EXC.VORST B : 5 - 0

12-01-11

Aangepaste kalender Gew scholieren A

4/09/2010 14:30 EXC.VORST - KFC DESSEL SP. : 1 - 8
11/09/2010 15:00 EZAART A - EXC.VORST : 6 - 1
25/09/2010 13:00 KASTERLEE A - EXC.VORST : 5 - 0
2/10/2010 15:00 EXC.VORST - WHITE STAR A : 4 - 7
9/10/2010 14:00 KFC MOL - EXC.VORST : 4 - 3
30/10/2010 15:00 EXC.VORST - BERG EN DAL : 2 - 9
5/11/2010 19:00 RAUW - EXC.VORST : 2 - 6
27/11/2010 14:30 ZWANEVEN A - EXC.VORST : 13 - 3
15/01/2011 14:30 WHITE STAR A - EXC.VORST :   -  
22/01/2011 14:30 EXC.VORST - KFC MOL :   -  
12/02/2011 15:00 BERG EN DAL - EXC.VORST :   -  
19/02/2011 15:00 EXC.VORST - RAUW :   -  
26/02/2011 14:00 S.K. BRANDDONK - EXC.VORST :   -  
12/03/2011 15:00 EXC.VORST - ZWANEVEN A :   -  
19/03/2011 15:00 EXC.VORST - S.K. BRANDDONK :   -  
26/03/2011 10:30 KFC DESSEL SP. - EXC.VORST :   -  
2/04/2011 15:00 EXC.VORST - EZAART A :   -  
16/04/2011 15:00 EXC.VORST - KASTERLEE A :   -  

10-01-11

Aangepaste kalender Gew scholieren B

05/09/2010 9:30 FLANDRIA - EXC.VORST B : 18 - 1
12/09/2010 9:30 EXC.VORST B - KASTERLEE B : 0 - 7
19/09/2010 10:00 ZAMMEL - EXC.VORST B : 15 - 1
25/09/2010 15:00 EXC.VORST B - WEELDE : 2 - 13
03/10/2010 9:30 ZWANEVEN B - EXC.VORST B : 10 - 0
10/10/2010 11:00 EZAART B - EXC.VORST B : 2 - 2
17/10/2010 9:30 BEEKHOEK - EXC.VORST B : 5 - 1
24/10/2010 9:30 EXC.VORST B - WHITE STAR B : 1 - 6
31/10/2010 10:00 TONGERLO - EXC.VORST B : 6 - 2
07/11/2010 9:30 EXC.VORST B - DOSKO : 0 - 10
21/11/2010 10:00 OEVEL - EXC.VORST B : 16 - 2
28/11/2010 9:30 EXC.VORST B - VR ARENDONK : 1 - 10
16/01/2011 9:30 EXC.VORST B - ZWANEVEN B :   -  
22/01/2011 10:00 EXC.VORST B - EZAART B :   -  
30/01/2011 9:30 EXC.VORST B - BEEKHOEK :   -  
06/02/2011 9:30 WHITE STAR B - EXC.VORST B :   -  
13/02/2011 9:30 EXC.VORST B - TONGERLO :   -  
20/02/2011 11:00 DOSKO - EXC.VORST B :   -  
27/02/2011 9:30 WIT. DESSEL - EXC.VORST B :   -  
06/03/2011 9:30 EXC.VORST B - OEVEL :   -  
09/03/2011 18:30 VR ARENDONK - EXC.VORST B :   -  
20/03/2011 9:30 EXC.VORST B - WIT. DESSEL :   -  
27/03/2011 9:30 EXC.VORST B - FLANDRIA :   -  
03/04/2011 9:30 KASTERLEE B - EXC.VORST B :   -  
10/04/2011 9:30 EXC.VORST B - ZAMMEL :   -  
17/04/2011 9:30 WEELDE - EXC.VORST B :   -  

08-12-10

Aangepaste kalender en uitslagen Gewestelijke scholieren A

4/09/2010 14:30 EXC.VORST - KFC DESSEL SP. : 1 - 8
11/09/2010 15:00 EZAART A - EXC.VORST : 6 - 1
25/09/2010 13:00 KASTERLEE A - EXC.VORST : 5 - 0
2/10/2010 15:00 EXC.VORST - WHITE STAR A : 4 - 7
9/10/2010 14:00 KFC MOL - EXC.VORST : 4 - 3
30/10/2010 15:00 EXC.VORST - BERG EN DAL : 2 - 9
5/11/2010 19:00 RAUW - EXC.VORST : 2 - 6
27/11/2010 14:30 ZWANEVEN A - EXC.VORST : 13 - 3
4/12/2010 10:30 KFC DESSEL SP. - EXC.VORST :   -  
11/12/2010 14:30 EXC.VORST - EZAART A :   -  
8/01/2011 14:30 EXC.VORST - KASTERLEE A :   -  
15/01/2011 14:30 WHITE STAR A - EXC.VORST :   -  
22/01/2011 14:30 EXC.VORST - KFC MOL :   -  
12/02/2011 15:00 BERG EN DAL - EXC.VORST :   -  
19/02/2011 15:00 EXC.VORST - RAUW :   -  
26/02/2011 14:00 S.K. BRANDDONK - EXC.VORST :   -  
12/03/2011 15:00 EXC.VORST - ZWANEVEN A :   -  
19/03/2011 15:00 EXC.VORST - S.K. BRANDDONK :   -  

07-12-10

Aangepaste kalender en uitslagen Gewestelijke scholieren B

5/09/2010 9:30 FLANDRIA - EXC.VORST B : 18 - 1
12/09/2010 9:30 EXC.VORST B - KASTERLEE B : 0 - 7
19/09/2010 10:00 ZAMMEL - EXC.VORST B : 15 - 1
25/09/2010 15:00 EXC.VORST B - WEELDE : 2 - 13
3/10/2010 9:30 ZWANEVEN B - EXC.VORST B : 10 - 0
10/10/2010 11:00 EZAART B - EXC.VORST B : 2 - 2
17/10/2010 9:30 BEEKHOEK - EXC.VORST B : 5 - 1
24/10/2010 9:30 EXC.VORST B - WHITE STAR B : 1 - 6
31/10/2010 10:00 TONGERLO - EXC.VORST B : 6 - 2
7/11/2010 9:30 EXC.VORST B - DOSKO : 0 - 10
21/11/2010 10:00 OEVEL - EXC.VORST B : 16 - 2
28/11/2010 9:30 EXC.VORST B - VRIJ ARENDONK : 1 - 10
5/12/2010 9:30 EXC.VORST B - FLANDRIA :   -  
12/12/2010 9:30 KASTERLEE B - EXC.VORST B :   -  
19/12/2010 9:30 EXC.VORST B - ZAMMEL :   -  
9/01/2011 9:30 WEELDE - EXC.VORST B :   -  
16/01/2011 9:30 EXC.VORST B - ZWANEVEN B :   -  
22/01/2011 10:00 EXC.VORST B - EZAART B :   -  
30/01/2011 9:30 EXC.VORST B - BEEKHOEK :   -  
6/02/2011 9:30 WHITE STAR B - EXC.VORST B :   -  
13/02/2011 9:30 EXC.VORST B - TONGERLO :   -  
20/02/2011 11:00 DOSKO - EXC.VORST B :   -  
27/02/2011 9:30 WIT. DESSEL - EXC.VORST B :   -  
6/03/2011 9:30 EXC.VORST B - OEVEL :   -  
9/03/2011 18:30 VRIJ ARENDONK - EXC.VORST B :   -  
20/03/2011 9:30 EXC.VORST B - WIT. DESSEL :   -  

12-08-10

Kalender Gewestelijke Scholieren B

Gew scholieren B  2010 - 2011    
         
05/09/2010 9:30 FLANDRIA - EXC.VORST B
12/09/2010 9:30 EXC.VORST B - KSK HEIST
19/09/2010 10:00 ZAMMEL - EXC.VORST B
26/09/2010 9:30 EXC.VORST B - WEELDE
03/10/2010 9:30 ZWANEVEN B - EXC.VORST B
10/10/2010 9:30 EXC.VORST B - EZAART B
17/10/2010 9:30 BEEKHOEK - EXC.VORST B
24/10/2010 9:30 EXC.VORST B - WHITE STAR B
31/10/2010 10:00 TONGERLO - EXC.VORST B
07/11/2010 9:30 EXC.VORST B - DOSKO
14/11/2010 9:30 EXC.VORST B - WITGOOR SP.DESSEL
21/11/2010 10:00 OEVEL - EXC.VORST B
28/11/2010 9:30 EXC.VORST B - VRIJ ARENDONK
05/12/2010 9:30 EXC.VORST B - FLANDRIA
12/12/2010 9:30 KSK HEIST - EXC.VORST B
19/12/2010 9:30 EXC.VORST B - ZAMMEL
09/01/2011 9:30 WEELDE - EXC.VORST B
16/01/2011 9:30 EXC.VORST B - ZWANEVEN B
23/01/2011 9:30 EZAART B - EXC.VORST B
30/01/2011 9:30 EXC.VORST B - BEEKHOEK
06/02/2011 9:30 WHITE STAR B - EXC.VORST B
13/02/2011 9:30 EXC.VORST B - TONGERLO
20/02/2011 11:00 DOSKO - EXC.VORST B
27/02/2011 9:30 WITGOOR SP.DESSEL - EXC.VORST B
06/03/2011 9:30 EXC.VORST B - OEVEL
13/03/2011 9:30 VRIJ ARENDONK - EXC.VORST B

07-08-10

Kalender Gewestelijke scholieren A

Gew scholieren A  2010 - 2011    
         
04/09/2010 15:00 EXC.VORST   -   KFC DESSEL SP.
11/09/2010 15:00 EZAART A   -   EXC.VORST
18/09/2010   VRIJ    
25/09/2010 13:00 KASTERLEE   -   EXC.VORST
02/10/2010 15:00 EXC.VORST   -   WHITE STAR A
09/10/2010 14:00 KFC MOL   -   EXC.VORST
16/10/2010 15:00 EXC.VORST   -   VERBR. BALEN
23/10/2010   VRIJ    
30/10/2010 15:00 EXC.VORST   -   BERG EN DAL
06/11/2010 12:00 RAUW   -   EXC.VORST
13/11/2010 14:30 EXC.VORST   -   K.S.K. BRANDDONK
20/11/2010   VRIJ    
27/11/2010 14:30 ZWANEVEN A   -   EXC.VORST
04/12/2010 10:30 KFC DESSEL SP.   -   EXC.VORST
11/12/2010 14:30 EXC.VORST   -   EZAART A
18/12/2010   VRIJ    
08/01/2011 14:30 EXC.VORST   -   KASTERLEE
15/01/2011 14:30 WHITE STAR A   -   EXC.VORST
22/01/2011 14:30 EXC.VORST   -   KFC MOL
29/01/2011 11:15 VERBR. BALEN   -   EXC.VORST
05/02/2011   VRIJ    
12/02/2011 15:00 BERG EN DAL   -   EXC.VORST
19/02/2011 15:00 EXC.VORST   -   RAUW
26/02/2011 14:00 K.S.K. BRANDDONK   -   EXC.VORST
05/03/2011   VRIJ    
12/03/2011 15:00 EXC.VORST   -   ZWANEVEN A